Gdańsk, Gdynia, Sopot -> Katalog Firm ->

Budownictwo Gdańsk, Gdynia, Sopot


 

Strona: 1 z 7
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  -  >>>
Azymutalna 9, 80-298 Gdańsk
tel. 058 352 17 26
Budownictwo Gdańsk, Gdynia, Sopot - Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o.
Minerwy 11, Gdańsk
tel. 522-97-16
Budownictwo Gdańsk, Gdynia, Sopot - BMC Sp. z o.o.
Klonowa 1, Gdańsk
tel. 341-59-20
Budownictwo Gdańsk, Gdynia, Sopot - centrum-projektow.pl
Kartuska 459A/6, Gdańsk
tel. 320-04-70
Budownictwo Gdańsk, Gdynia, Sopot - Dekpol Inwestycje Sp. z o.o.
Rdestowa 154D/26, 81-577 Gdynia
kom. 668391542
Budownictwo Gdańsk, Gdynia, Sopot - HORYZONT Krzysztof Hrynowiecki

Strona: 1 z 7
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  -  >>>

Jeżeli chcą Państwo kupić, sprzedać, wynająć bądź zamienić nieruchomość. Przekonaj się że agencje nieruchomości są najlepszym sposobem na profesjonalną realizację własnych inwestycji.
Znajdą tu Państwo firmy zajmujące się profesjonalnym montażem urządzeń elektronicznych takich jak: monitoring, kontrola dostępu, domofony i inne. Wszystko to dla naszej wygodny i ochrony.
W tym dziale znajdziesz firmy specjalizujące się m. in. w projektowaniu i aranżacji wnętrz jak również tworzeniem projektów domów, stajni, garaży i innych pomieszczeń.
Chcesz odnowić i upiększyć swoje podwórze? W tej zakładce znajdziesz adresy firm, które zajmują się świadczeniem usług brukarskich tj. układanie kostki czy krawężnika bądź podbudowy pod roboty brukarskie.
Tutaj znajdziemy firmy, które zajmują się budową mieszkań. Specjalizują się one w budowaniu domków jednorodzinnych czy bloków.
W tej zakładce znajdują się potężne firmy budowlane, które zajmują się przede wszystkim budownictwem przemysłowym.
Tu znajdą Państwo adresy firm, które zajmują się pokrywaniem i naprawianiem dachów. Najczęściej okrycia dachowe wykonuję się za pomocą dachówki i blacho-dachówki.
W tej zakładce znajdziecie konkretne oferty mieszkań i domów jak również szczegółowe informacje na temat wybranej oferty nieruchomości, promocjach czy nowych inwestycjach.
Jeśli szukasz firmy, która rzetelnie wykona rozbiórkę budynków mieszkalnych, hal czy fabryk, a następnie zajmie się recyklingiem bądź przyjmie odpady betonowe to w tej zakładce znajdują się ich adresy.
Jeśli istotne jest dla Państwa bezpieczeństwo instalacji elektrycznej to doskonale trafiliście. W tym dziale będziecie mogli skorzystać z usług elektrycznych dużych jak i małych firm.
W tej zakładce znajdują się firmy specjalizujące się w realizacji procesów budowlanych od ich samego początku do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Tu na pewno znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Jeżeli chcą Państwo zapewnić sobie bezpieczeństwo i pewność w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji i nieruchomości to zapraszamy do skontaktowania się z tymi firmami i skorzystania z ich ofert.
W tym dziale znajdą Państo firmy zajmujące się glazurą jak również terakotą i okolicach miasta. Wszystkie firmy w tej zakładce oferują dobrej jakości produkty.
W tym dziale znajdą Państwo firmy które na pewno sprostają waszym oczekiwaniom - zajmują się one montażem, eksploatacją i serwisem stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych.
W tym dziale znajdziemy firmy zajmujące się sprzedają jak i produkcją kominków.
Znajdziecie tu sklepy i hurtownie zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Po zakupach w tych sklepach będziecie zadowoleni z towaru jak i obsługi.
Obecnie do ogrzania naszych mieszkań możemy użyć tradycyjnych metod tj. ogrzewanie centralne, ale i nowoczesne - solary, pompy ciepła. Tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Planujesz budowę domu, ogrodzenia bądź chcesz kupić żwir, aby utwardzić nawierzchnię drogi? Pod tymi adresami znajdziesz firmy, które zajmują się sprzedażą żwiru i piasku.
Jeśli jesteś w trakcie remontu bądź sprzątasz teren swojej posesji z niepotrzebnych już dla siebie rzeczy to w tej zakładce znajdziesz adresy firm, które wynajmują kontenery na gruzy i odpady.
Planujesz naprawę dachu, bądź szukasz hurtowni lub sklepu, aby uzupełnić asortyment w swojej firmie budowlanej? W tej zakładce znajdziesz adresy wszystkich sklepów w twojej okolicy.
W tej zakładce znajdziesz adresy sklepów hydraulicznych w których dostępny jest ogromny wybór sprzętu i wyposażenia hydraulicznego. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Znajdziecie tu Państwo wiadomości dotyczące Spółdzielni, oferty dotyczące administrowania i zarządzania nieruchomościami, oraz wiele innych pożytecznych informacji.
Chcesz mieć oryginalne i jedyne w swoim rodzaju wnętrze swojego domu czy mieszkania? Pod tymi adresami znajdziesz firmy, które wykonają każde Twoje zamówienie na meble, drzwi czy okna.
Zakładka ta prezentuje firmy, które specjalizują się w budowaniu i stawieniu studni na terenie prywatnym czy też zakładach pracy.
Na pewno już nie raz, każdy z nas był w sytuacji awaryjnej, bo na przykład coś się popsuło i nie potrafiliśmy tego sami naprawić. W tej zakładce znajdziemy adresy ślusarzy którzy pomogą nam w takiej sytuacji.

Immobila nieruchomości Ilona Wakulińska
Beznadziejna obsługa Immobila
Obsługa: 1
Oferta: 1
Pomoc merytoryczna: 1
Prowizje i opłaty: 1
Ocena ogólna: 1
Średnia ocena: 1.0
Nieprofesjonalna osoba w pseudo agencji nieruchomości. Skorzystałam z ich usług i się bardzo zawiodłam. Nie polecam.
mariola (kobieta, wiek: 46)
Polecam innym: nie
Termin skorzystania: kwiecień
Mogho - Design Monika Gorlikowska
Polecanmy
Obsługa: 5
Oferta: 5
Jakość usług: 6
Czas realizacji: 4
Ocena ogólna: 5
Średnia ocena: 5.0
Szczerze polecam, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, mieszkanie skrojone do naszych potrzeb, idealne wykorzystanie małej przestrzeni, mieszkanie spójne i przemyślane. Polecam! zdecydowaliśmy się na wariant kompleksowy z nadzorami i zdecydowanie strzał w 10tkę, bez biegania po sklepach, porównywania cen,problemów z wykonawcami. Polecamy
Krystian (mężczyzna, wiek: 42)
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: 2012
PHU Florian
polecam
Obsługa: 6
Oferta: 5
Terminowość: 6
Jakość asortymentu: 5
Przystępność cen: 5
Ocena ogólna: 6
Średnia ocena: 5.5
Bardzo fajna firma. Remont zrobiony bardzo dokładnie, nie potrzeba było żadnych uwag. Panowie sami wiedzieli co i jak mają zrobić. Łazienka to poezja - kafelkarz bardzo pedantyczny, wszystkie kanty i połączenia na +6. Jestem pod wrażeniem. Bardzo polecam innym którzy chcą mieć zrobione dokładnie. A przyznam że bałam się zlecić komuś tak z internetu, ale jednak było warto. Ewa K.
Brak
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: luty 2013
Studio Projektowe Sieniawski - Domus s.c.
nierzetelna firma
Ocena ogólna: 1
Średnia ocena: 1.0
UWAGA NA BRACI S.- NIE PŁACĄ PODWYKONAWCOM NAWET MIMO OTRZYMANIA ŚRODKÓW OD INWESTORÓW !!! O ile uda się wyciągnąć jakieś szczątkowe pieniądze, to zwykle pozostałą część obiecują uregulować przy następnym ?wspólnym projekcie? wciągając branżystę w spiralę niedopłaconych robót. Jak już ?mówią że w końcu zapłacą? to tylko mówią i przestają odbierać telefony i odpowiadać na e-mail?e. Potrafią również umówić się na wykonanie projektu, a potem po pracach koncepcyjnych i dużym nakładzie konsultacji i ustaleń, o niczym nie informując ?wysadzić? podwykonawcę z roboty zatrudniając kogoś innego (oczywiście nie trzeba dodawać, że bez uregulowania jakiejkolwiek należności za koncepcje i poprzednie projekty). Nie chcą również zapłacić sporych należności za wykonane prace emerytowanemu branżyście, który przez wiele lat solidnie współpracował z ich ojcem. Egzystują cały czas dzięki dobrej ?legendzie? i znajomościom w urzędach, ale bardzo wielu inwestorów już się przekonało jak bardzo to niewiarygodna i niesolidna firma.
-constructiva s.c.- (mężczyzna, wiek: 44)
Polecam innym: nie
Termin skorzystania: 2010

NA MAPIE KATEGORIA BUDOWNICTWO
Budownictwo Gdańsk, Gdynia, Sopot - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Budownictwo z jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych