Gdańsk, Gdynia, Sopot -> Katalog Firm ->

Prawo i Finanse Gdańsk, Gdynia, Sopot


 

W tej zakładce znajdziesz adresy firm, które pełnią usługi akwizycyjne takie jak: zawieranie umów o dostawę produktów lub wykonanie usług, zjednywanie, pozyskiwanie klientów i inne.
Jeśli potrzebujesz pomocy w dokonaniu decyzji gdzie ulokować pieniądze , bądź interesuje Cię pożyczka na dom lub samochód to pod tymi adresami na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie bank.
W tym dziale znajdą Państwo wszystkie bankomaty z jak i okolic.
Pod tymi adresami znajdą Państwo pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ewidencji podatkowej, w sporządzeniu rocznego bilansu oraz w innych sprawach rachunkowych.
W tym dziale znajdują się adresy pod którymi znajdziecie pomoc prawną zarówno dla osób prywatnych jak i większych przedsiębiorstw.
Wyjeżdżasz na wakacje, a może wróciłeś właśnie z pracy za granicą? Pod tymi adresami znajdziesz kantory w których wymienić możesz swoją walutę.
Otworzyłeś małą bądź dużą firmę i nie stać Cie na swój własny sprzęt lub potrzebujesz gotówki? Tu znajdziesz adresy firm które się tym zajmują.
To miejsce w którym możesz w razie potrzeby wziąć błyskawiczną pożyczkę pod zastaw np. telefonu, złota i innych wartościowych przedmiotów.
Jeśli potrzebujesz sporządzenia aktu notarialnego, porządzenia oświadczeń, spisania protokołu i innych usług tego typu to w tym dziale znajdziesz wszystkie potrzebne Ci namiary.
Pod adresami znajdującymi się na tej stronie znajdą Państwo wykwalifikowany personel który służyć będzie radą w sprawie finansów i prawa.
Jeśli planujesz sprzedaż bądź kupno to znajdziesz tu adresy firm które specjalizują się w wycenie np. samochodów, domów, posiadłości.
Przyszłość to kwestia dzisiejszych wyborów. Tu znajdziesz adresy firm które pomogą Ci wybrać tą najlepszą dla Ciebie drogę.
W tej zakładce znajdują się adresy firm które zajmują się ubezpieczeniami osób fizycznych jak i naszych dóbr np. od kradzieży, pożaru, powodzi.
Firmy które znajdują się w tym dziale zajmą się skutecznym odzyskaniem twoich pieniędzy od dłużnika.

Biuro Rachunkowe Anita Podgórska Licencja 1235/2003
Polecam
Obsługa: 6
Oferta: 6
Czas realizacji: 6
Jakość usług: 6
Przystępność cen: 6
Ocena ogólna: 6
Średnia ocena: 6.0
Cenię sobie panią Anitę za dokładność, za sumiennośc, za dobrą organizację, za to, że nigdy się nie poddaję i podejmuje się różnych spraw. Jestem zadowolona z jej dzialalności. Widać, że to jej pasja
Karolina (kobieta, wiek: 37)
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: brak
Biuro Rachunkowe Anita Podgórska Licencja 1235/2003
Polecam!
Obsługa: 6
Oferta: 6
Czas realizacji: 6
Jakość usług: 6
Przystępność cen: 6
Ocena ogólna: 6
Średnia ocena: 6.0
Serdeczna i profesjonalna. Klienta traktuje bardzo poważnie. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. To dzięki biuru pani Anity moja firma znów funkcjonuje jak należy.
Paulina (kobieta, wiek: 37)
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: brak
Biuro Rachunkowe Marta Grzesiak - Gdynia Karwiny
Super biuro
Obsługa: 6
Oferta: 6
Czas realizacji: 6
Jakość usług: 6
Przystępność cen: 6
Ocena ogólna: 6
Średnia ocena: 6.0
Rozliczam się 3 lata (Książka z Vat). Wszystko na czas, prawidłowo, mili, jestem informowana na bieżąco o wszystkich zmianach w przepisach i poziomach składek. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Wanda (kobieta, wiek: 43)
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: 2013-do teraz
Biuro Rachunkowe Marta Grzesiak - Gdynia Karwiny
Nie polecam
Obsługa: 1
Oferta: 2
Czas realizacji: 3
Jakość usług: 1
Przystępność cen: 2
Ocena ogólna: 1
Średnia ocena: 1.7
ardzo zawiodła mnie firma księgowości Grzesiak. Ograniczają po czasie zakres usług mimo umowy, potrafią lekceważyć klienta, nie odpowiadać na formalne zapytania przez tydzień. Żadnych przeprosin, czy zreflektowania się z ich strony.Nie polecam.
Podatnik (kobieta, wiek: 49)
Polecam innym: nie
Termin skorzystania: 2015

NA MAPIE KATEGORIA PRAWO I FINANSE
Prawo i Finanse Gdańsk, Gdynia, Sopot - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Prawo i Finanse z jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych