Gdańsk, Gdynia, Sopot -> Katalog Firm ->

Przemysł i Produkcja Gdańsk, Gdynia, Sopot


 

W tej branży znajdziecie adresy firm zajmujących się sprzedażą artykułów przemysłowych dzięki którym możliwe będzie wykonanie wszelkiego rodzaju maszyn oraz artykułów gospodarczych.
Branża ta jest już bardzo szeroko rozwinięta na całym świecie - nikt już nie wyobraża sobie pracy bez wszelkiego rodzaju maszyn. Tutaj znajdziesz adresy firm oferujących budowę maszyn przemysłowych.
W tej zakładce znajdziemy firmy zajmujące się wyrobami ze srebra, złota czy bursztynu. Cała biżuteria w jednym miejscu.
W tej branży umieszczone są adresy firm zajmujących się budową łodzi, jachtów, holowników oraz dużych okrętów. Z usług tych profesjonalnych firm na pewno będziesz zadowolony.
W tej zakładce znajdziecie adresy firm zajmujących się produkcją i sprzedażą wyrobów szklanych i ceramicznych. Tu na pewno znajdziesz pomysł na udekorowanie swojego mieszkania.
Tutaj znajdziesz adresy firm zajmujących się sprzedażą i serwisem sprzętów elektromechanicznych między innymi samochodowych lub dźwigowych. Zawsze profesjonalna obsługa i doskonała pomoc.
W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie życia bez światła. Na szczęście w tej zakładce znajdziesz adresy elektrowni czy elektro ciepłowni znajdujących się w obrębie twojego zamieszkania.
W tej zakładce znajdziesz adresy i kontakty do firm znajdujących się w Twojej okolicy, które zajmują się dostawą energii elektrycznej oraz projektowaniem i budową sieci energetycznej.
W tej branży znajdziesz adresy kopalni oraz platform wiertniczych, które zajmują się odnajdywaniem różnego rodzaju złóż, a następnie ich wydobyciem.
W tej zakładce dostępne są adresy i kontakt do miejsc, które gromadzą dane o firmach zajmujące się między innymi organizacją kursów podnoszenia kwalifikacji zawodowej.
Pod tymi adresami znajdziesz adresy firm zajmujących się nie tylko sprzedażą olei opałowych, ale również ich produkcją. Wszyscy posiadający piece na olej opałowy na pewno dumni są ze swojego wyboru.
W tej branży dostępne są adresy firm zajmujące się produkcją wszelkiego rodzaju opakowań, które chronią nie tylko produkt ale i użytkownika przed zawartością i składem danego produktu.
Tutaj udostępniamy łatwy kontakt z fabrykami, firmami i wieloma przedsiębiorstwami, które zajmują się produkcją między innymi chemii gospodarczej, produktów przemysłu chemicznego i farmakologicznego.
W tej branży znajda państwo adresy do firm wykonujące zadania od zalesienia terenu po jego wycinkę i wytwarzanie z drewna wszelakich asortymentów np. mebli, podłóg, papieru czy biżuterii.
W tym dziale znajdziemy firmy zajmujące się przygotowaniem wydobytych z ziemi rud do uzyskania czystego metalu oraz w celu nadaniu odpowiedniego kształtu metalu obróbką cieplną.
W tym dziale znajdziesz adresy firm zajmujące się przemysłem skórzanym. Zakupić w nich możemy między innymi skórzaną odzież, biżuterię, obicia meblowe oraz wiele innych przedmiotów.
W tej branży znajdą Państwo adresy wszystkich firm, hurtowni, sklepów, plantacji, które zajmują się produkcja, sprzedażą, skupem jak również przetwórstwem produktów spożywczych.
W tych czasach bardzo trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez Internetu, telefonów komórkowych czy telewizji satelitarnej. Wszystkie kontakty do dostawców tej branży znajdziemy w tym dziale.
W tej branży udostępnione zostały adresy i kontakty do firm, fabryk, hurtowni i sklepów zajmujących się sprzedażą wyrobów tytoniowych takich jak papierosy czy cygara.
W tej zakładce znajdą Państwo firmy zajmujące się skupem i przetwórstwem surowców wtórnych. Ekologia w naszych czasach jest bardzo rozpowszechniona wiec warto skorzystać ze sprzedaży.
W tym dziale znajdziecie adresy firm znajdujących się w Twojej okolicy zajmujące się przetwórstwem, produkcją, sprzedażą i skupem tworzyw sztucznych.

SOBOWIDZ Odlewnia Staliwa, Żeliwa, Brązu, Aluminium
polecam! odlewy staliwne stopowe na gotowo
Obsługa: 4
Oferta: 6
Jakość asortymentu: 5
Przystępność cen: 4
Ocena ogólna: 5
Średnia ocena: 4.8
nabyłem bardzo dobrej jakości odlewy ze staliwa stopowego wykonane na gotowo wraz z omodelowaniem odlewniczym, z obróbką cieplną i obróbką skrawaniem, których 2 inne odlewnie nie potrafiły wykonać bez wad. Odlewnia równocześnie odlewa tez stopy z metali nieżelaznych, w tym bardzo duże odlewy aluminiowe wysokiej jakości. polecam.
Andrzej (mężczyzna, wiek: 53)
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: 2017
SOBOWIDZ Odlewnia Staliwa, Żeliwa, Brązu, Aluminium
znakomita jakość
Obsługa: 5
Oferta: 5
Jakość asortymentu: 6
Przystępność cen: 5
Ocena ogólna: 5
Średnia ocena: 5.2
znakomita jakość - polecam
ZZ (mężczyzna, wiek: 44)
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: 09.2015

NA MAPIE KATEGORIA PRZEMYSŁ I PRODUKCJA
Przemysł i Produkcja Gdańsk, Gdynia, Sopot - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Przemysł i Produkcja z jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych